Kontaktinformasjon

Forlegger
Alexander Elgurén: alexander@pantagruel.no

Produksjonssjef
Agathe Skappel: agathe@pantagruel.no

Grafisk produksjon
Sunila Tuft: sunila@pantagruel.no

Økonomiansvarlig
Lorna Sze: lorna@pantagruel.no

Økonomimedarbeider
Johan Solli: johan@pantagruel.no

Salgs- og markedssjef
Kristin Monsen: kristin@pantagruel.no

Kommunikasjonsansvarlig
Kristoffer Gaarder Dannevig: kristoffer@pantagruel.no

Kommunikasjons- og markedskonsulent
Victoria Jelsø Spanthus: victoria@pantagruel.no

 

alle@pantagruel.no

Telefon: 458 16 880

 

Besøksadresse
Pantagruel Forlag
Fredensborgveien 24 M, 0177 Oslo

 

Postadresse
Pantagruel Forlag
postboks 6839 St. Olavs plass, 0130 Oslo

 

For pressen

Anmeldereksemplarer og andre henvendelser

kontakt: victoria@pantagruel.no

 

For cover- og forfatterbilder

kontakt: agathe@pantagruel.no

Nyhetsbrev


Motta nyhetsbrev? Meld deg på:
E-post
Tilknyttet
presse
bokhandler
er privatperson
Velg ditt abonnement
Pantagruel Nyhetsbrev